İadeler ve Geri Ödemeler

Ürünlerimiz dijital lisanslı ürünler olduğu için yapılan alımlarda direk hesabınıza iletilmektedir. İletilen keyler kullanıcı hatası veya yanlış kod olmadığı sürece görülebilir ve kullanıma açık olduğu için iptal veya iade edilemez. Bu hem sizi hem bizi garanti altına almaktadır. Fakat verilen kodlar bizim tarafımızdan hatalı gönderildiyse 14 gün içerisinde iptal ve iade yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimizde aksi belirtilmediği sürece ilk giriş garantilidir . Sonradan oluşan hata ve sorunlardan dolayı iade sağlanmaz 

İade Ücreti Ne Kadar Sürede Hesabıma Geçer?

Kredi kartı yada banka kartıyla yapılan iadeler maksimum 7-10 günü içerisinde hesabınıza yatar.

İade Süresi Ne Kadardır?

Siparişiniz belirttiğiniz adrese teslim edilmediği sürece iade talebinde bulunabilirsiniz.

Geç veya Eksik İadeler

Lütfen geri ödeme isteğiniz onaylanır onaylanmaz geri ödeme yaptığımızı unutmayın – bu, paranın hesabımızdan hemen ayrıldığı anlamına gelir. Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Bankanızla iletişime geçtiğinizde, geri ödemenizin resmi olarak gönderilmesi biraz zaman (3-5 gün) alabilir. Kredi kartına yapılacak iadelerin 30 güne kadar sürebileceğini unutmayın. Tüm kontrollere rağmen halen iadeniz hesabınıza geçmediyse mutlaka bizimle iletişime geçin.

Teslimat ne kadar sürer?

Tüm siparişler 1 iş günü içinde  1-2 saat içerisinde teslim edilir.  Siparişiniz tahmini teslimat sürelerine ulaşmadıysa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bana bir takip numarası verebilir misiniz?

Siparişinizi geçtiğiniz anda bir takip numarası sisteme girdiğiniz e-posta adresinize gönderilir. Eğer sitemize üye olduysanız da Hesabım sayfasından Siparişler sekmesinden takip edebilirsiniz.

Yanlış gönderim adresi girdim, değiştirebilir miyim?

Böyle bir durumda mümkün olan en kısa sürede bize e-posta gönderin, arayın yada canlı chat üzerinden iletişime geçin. Eğer yeterli süre içerisinde bize bilgi vermezseniz belirttiğiniz adrese gönderim yaparız ve bunu durduramayız.

Eksik ve/veya yanlış bir gönderim adresi girdiğinizden sorumlu değiliz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunun sorumluluğu tamamen size aittir. Lütfen girdiğiniz bilgileri onaylamadan önce tekrar kontrol edin.

Siparişimi verdikten sonra iptal edebilir miyim?

Ne yazık ki, siparişiniz işlendikten ve/veya gönderildikten sonra siparişinizi iptal edemiyoruz. Siparişinizi işleme alınmadan ve/veya sevk edilmeden ÖNCE iptal ederseniz, ücretinizin tamamını iade ederiz.

Geçersiz Nedenler:

  1. Alıcı artık lisansı istemiyor – Alıcı, sipariş vermeden önce ürünleri satın almak istediğinden emin olmalıdır, sonrasında değil. Bir sipariş teslim edildikten sonra, alıcı bu siparişteki tüm öğeleri satın almak için satıcıyla yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme yapar.
  2. Alıcı, ürünleri başka bir yerde daha ucuz buldu – Alıcı, sipariş vermeden önce talep edilen fiyatları ödemeye hazır olduğundan emin olmalıdır. Bir sipariş gönderildikten sonra, alıcı bu siparişteki tüm öğeleri satın almak için satıcıyla yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme yapar.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer halen iade konusunda sorun yaşıyorsanız iletişim sayfasında telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.