1.GARANTİ KOŞUL VE KAPSAMLARI

İşbu web sitesinde dijital olarak satılan ve teslim edilen tüm ürünlerin yalnızca ilk kullanımda sorun olması durumunda telafi garantisi mevcuttur. Ömür boyu ürünler dahil hiçbir ürüne ek garanti verilmez, yalnızca ilk aktivasyon (lisans anahtarı olarak verilen ürünlerde) ve ilk giriş (hesap olarak teslim edilen ürünlerde talimatlara uyuldu ise) garantisi sadece ilk 24 saat için mevcuttur.
Ürünlerimiz satın alınıp lisans kodları teslim edildikten sonra sadece hata veren kodlarda iade ve değişim garantisi verilmektedir. Sizin tarafınızdan yaşanan hatalı ürün alma ve yanlış girilen kodlarda iade ve iptal garantisi verilmemektedir.
Bu web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, alıcı tüm kapsam ve koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Aşağıda, Teslimat Politikamızı oluşturan şartlar ve koşullar verilmiştir.

Gönderi işlem süresi

Saat 23:00’dan önce verilen tüm siparişler 1 iş günü içinde (1-2 saat) işleme alınır. Siparişler hafta sonları ve tatil günleri dahil çalışma saatleri içerisinde teslim edilir.

Yüksek miktarda sipariş alıyorsak, siparişler bir kaç saat gecikebilir. Lütfen acil ihtiyaçlarınız için bizimle önceden iletişime geçin. Siparişinizin gönderilmesinde önemli bir gecikme olursa, sizinle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçeceğiz.

Çalışma saatleri dışında verdiğiniz siparişlerin teslimatının diğer çalışma gününe sarkacağını unutmayın.

Teslimat tahminleri

Mağazamızda digital ürünler sattığımız için kargo ücreti ödemezsiniz. Sipariş verirken sisteme girdiğiniz e-mail adresine gönderilir.

Teslimat gecikmeleri zaman zaman meydana gelebilir.

Gönderi Onayı ve Sipariş takibi

Siparişiniz gönderildikten sonra takip numaralarınızı içeren bir Gönderi Onayı e-postası alacaksınız. Takip numarası sisteme girildiği anda aktif olacaktır. Ürünün teslim edilebilmesi için kredi kartı veya havale/eft ile ödeme yapmanız gerekmekyedir. Kredi kartıyla yaptığınız ödemeler otomatik onaylanır ve teslim edilir. Havale/EFT ile yapılan ödemeler ise ödeme hesaba geçtikten sonra kontrol edilerek onaylanır ve teslimat gerçekleştirilir

Tazminat

Lisanscini.com verilen sipariş için alıcıya gönderilen bilgilerin saklanmasından sorumlu değildir. Sipariş verirken doğru adres verdiğinizden emin olun. Ayrıca siparişe ait bilgilerin güvenliği müşteriye aittir.